Çağrı Merkezi: 0 535 510 01 55

KVK Açık Rıza Metni

Semih Haşhaş Kuyumculuk Ltd. Şti. kişisel verilerinizi tarafınıza sunulmuş olan Aydınlatma Metni’nde açıklanan şekilde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak işlemekte ve korumaktadır.

 

Kanun, kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rıza veya açık rızanın aranmadığı diğer kişisel veri işleme şartlarını düzenlemektedir. Kanun’un 5. Maddesinin 2. Fıkrasında ve 6. Maddesinin 3. Fıkrasında düzenlenen haller hariç olmak üzere kişisel verileriniz işleme amaçlarıyla sınırlı olarak ancak açık rıza vermeniz halinde tarafımızca işlenebilecektir. Onayınıza sunulan bu açık rıza metni ile aydınlatma metninde belirtilmiş olan kişisel verilerinizin belirtilen faaliyet ve işleme amaçlarıyla sınırlı olarak işlenmesine rıza vermektesiniz.

 

Tarafıma sunulan aydınlatma metni kapsamında;

 

Kişisel verilerimin; ürün ve hizmetlerinizle ilgili potansiyel müşteri kaydı oluşturulması, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak, kampanya ziyaretleri gerçekleştirilmesi, profilleme, hedefleme ve reklam faaliyetleri yürütülmesi, geçmiş tercih ve beğenilerime en uygun tekliflerin tarafıma sunulması, ürün ve hizmetlerin sunulması kapsamında iletişim kurmak amaçlarıyla işlenmesini onaylıyorum.

 

Kişisel verilerimin; pazarlama, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi, tarafıma özel avantajlı tekliflerin sunulabilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi, müşteri memnuniyeti ölçümleme, profilleme desteği alınması, satış ve pazarlama alanında sms, mailing faaliyetlerinin yürütülmesi ve bu kapsamda veri saklama ve depolama faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla Şirketinizin hizmet tedarik ettiği tedarikçilere ve Şirketinizin grup/topluluk şirketleri ve iştiraklerine aktarılmasını onaylıyorum.

 

Şirketinize iletmiş olduğum taleplerimin özel nitelikli kişisel verilerimin işlenmesini gerektirmesi halinde özel nitelikli kişisel verilerimin; Şirketinizin ürün ve hizmetleri için tarafıma teklif sunulması, talep ve şikayetlerimin karşılanması amaçlarıyla işlenmesini onaylıyorum.

 

Şirketinize iletmiş olduğum taleplerimin özel nitelikli kişisel verilerimin işlenmesini gerektirmesi halinde özel nitelikli kişisel verilerimin; Şirketinizin ürün ve hizmetleri için tarafıma teklif sunulması, talep ve şikayetlerimin karşılanması amaçlarıyla işlenmesini onaylıyorum.

 

Özel nitelikli kişisel verilerimin; sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, talep ve şikayetlerin karşılanması ve takibi, müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK’un yurtiçinde bulunan hizmet aldığı tedarikçilerine, pazarlama, bilgi teknolojileri tedarikçilerine, iş ortaklarına ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına; olası uyuşmazlıklarda ispat vesilesi olması, hukuki danışmanlık ve teknik destek alınabilmesi, sözleşmenin uygulanabilmesi, tarafların yükümlülüklerine uyup uymadığının denetlenebilmesi amaçlarıyla hukuk büroları ve diğer danışmanlara; ticari güvenliğin sağlanması, kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak, muhasebe programı ve arşiv hizmetlerinden yararlanılması, müşteri kayıtlarının oluşturulması ve saklanması, iş sürekliliğinin sağlanması, tarafıma hizmetlerinizin sunulabilmesi amaçlarıyla muhasebe programı, ilgili yazılım ve online platformları Şirketinize sunan tedarikçilere; çağrı merkezi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve tarafıma hizmetlerinizin sunulabilmesi amaçlarıyla çağrı merkezi hizmeti sağlayan tedarikçilerimize; elektronik depolama, alt yapı sunucu hizmetlerinin alınması, yedekleme hizmetleri veya sistemlerinin sağlanması için hizmet alınan yurt içi tedarikçilere ve/veya arşiv firmalarına aktarılmasını onaylıyorum.

 

Kimlik (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet) , iletişim (telefon numarası ve e-posta), müşteri işlem, pazarlama veri kategorilerinde yer alan kişisel verilerimin; SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK markası altında ticari elektronik ileti gönderilmesi ve SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK markasının tarafıma sunduğu fırsatlardan, SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK’ın ürün ve hizmetlerinden haberdar olabilmek için ticari elektronik ileti gönderimi gerçekleştirilebilmesi amacıyla grup şirketiniz olan SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK KUYUMCULUK LTD. ŞTİ.’ye aktarılmasını onaylıyorum.

 

Whatsapp uygulaması veya yurtdışı merkezli sosyal medya platformları vasıtasıyla SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK ile iletişim kurmam halinde, SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK ile paylaşmış olduğum kişisel verilerimin yurtdışına aktarılmasını onaylıyorum.

 

Ticari Elektronik İleti Gönderim Onayı:

 

SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK LTD. ŞTİ. ’nin ve grup/ topluluk şirketlerinin (SEMİH HAŞHAŞ KUYUMCULUK KUYUMCULUK LTD. ŞTİ.) bana uygun olan yeni ürün, hizmet, uygulama, avantaj, promosyon veya kampanyaların tanıtımı, özel günlerin kutlanması, anket çalışmalarının yürütülmesi amacıyla her türlü ticari elektronik iletiyi SMS, E-posta ve arama yöntemlerinden biri veya birkaçıyla göndermesini onaylıyorum. (Ticari Elektronik İleti Onayı için tarafınıza ayrıca onay beyanları sunulacaktır.)

 

Kişisel verilerimin tarafıma sunulan Aydınlatma Metni kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda düzenlenen “açık rıza” hukuki sebebine dayalı olarak işleneceğini; veri sorumlusuna başvurarak kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin verdiğim açık rızayı her zaman geri çekme hakkımın bulunduğunu biliyorum.