Çağrı Merkezi: 0 535 510 01 55

Ücretsiz Gönderim

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamında, siparişleriniz ücretsiz ve sigortalı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

 

Yurtdışı siparişlerinizi www.semihhashas.com adresimiz üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm siparişleriniz sigortalı kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır. Semih Haşhaş Kuyumculuk olarak internet mağazamızdan verdiğiniz yurt dışı siparişlerin teslimatını sigortalı kargo ile sağlamaktayız. Ülkelere göre değişen kargo, gümrük ve KDV ücretleri www.semihhashas.com adresimizde belirtilmektedir.

 

Stoklarımızda bulunan ürünler için 3 iş günü içerisinde, alyans ve stokta hazır olmayan ürünler için özel sipariş olarak 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Saat 14:00'e kadar verilen siparişler, ürünlerimizin merkez stoklarında hazır olduğu durumlarda 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Stok durumu hakkında bilgi almak veya İstanbul içi aynı gün kurye teslimatı için lütfen sipariş vermeden önce aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın:

 

Destek Hattı: +90 535 510 01 55
e-Posta: [email protected]

 

Siparişinizin sigorta kapsamı açısından, kurye paketini teslim alırken lütfen poşetin herhangi bir hasar alıp almadığını kontrol ediniz.