Çağrı Merkezi: 0 535 510 01 55

Ödeme ve Kargo Bilgisi

EFT Havale ve Fast

 

EFT Havale ve Fast yöntemiyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinde kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi tercih ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

 

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Not: Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerlidir.

 

Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

 

Malesef, kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

semihhashas.com'da Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 

İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı Taksit İmkanı

 

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar işlem yapabilmekteyiz. semihhashas.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı Iyziko üzerinden, tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar alışveriş imkânı sunmaktayız. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı artış veya azalış gösterebilir.

 

Semih Haşhaş Kuyumculuk'ta kredi kartlarına, taksitle ödeme seçeneği sunulmaktadır. Semih Haşhaş Kuyumculuk Mağazalarından ya da üstün güvenlik önlemleri alınmış olan www.semihhashas.com’dan yaptığınız alışverişlerde, bankanızın sunduğu taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

 

semihhashas.com'dan yapacağınız online veya mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (renk ve yapı değişimi, ölçü değişimi vb.) nedeniyle değişiklik gösterebilir.

 

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde lütfen bize 7-10 iş günü süre tanır mısınız?

 

Ürün teslimatlarıyla ilgili tüm sorularınız için canlı destek WhatsApp sistemi veya iletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.